Wygrana z AP 21

BKS - AP 21 4-0 (3-0)

4' Chlebek asysta Juszczak

10' Palonek asysta Juszczak

14' Palonek asysta Chlebek

58' Augustyn

BKS: Biernat - Nagrodzki, Palej, Korta (70' Szot), Czerwiński, Kazek, Chlebek (60' Burkowicz), Juszczak, Matras (75' Machaj), Palonek (65' Augustyn)

W drugiej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych BKS pokonał Akademię Piłkarską 21 4-0. W porównywaniu do ostatniego spotkanie młodzi bochnianie wzięli się do roboty od początku spotkania i w pierwszych 15 minutach prowadzili 3-0. Pierwszą bramkę strzelił głową Chlebek, który uprzedził wychodzącego z bramki bramkarza. Wynik podwyższył Palonek z najbliższej odległości po kolejnej asyście Juszczaka. Ozdobą meczu była trzecia bramka, kiedy to po dośrodkowaniu z prawej strony akcję zamknął Chlebek i zgrał do nabiegającego Palonka, który z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie BKS kontrolował grę i stwarzał kolejne okazje do strzelenia, jednak wykorzystał jedną kiedy to najprzytomniej pod bramką zachował się Augustyn i z najbliższej odległości ustalił wynik spotkania.

Kolejny mecz ligowy nasza drużyna rozegra w środę o godzinie 16.30, kiedy to w Bochni rywalizować będą z AS Progres 2000.