Dotkliwa porażka z Sandecją

BKS Bochnia - Sandecja Nowy Sącz 1-6 (0-3)

BKS: Biernat (41 Seweryn) - Nagrodzki, Szot, Palej, Czerwiński (60' Machaj), Chlebek, Francuz( 55' Burkowicz), Matr as, Juszczak, Tabor, Augustyn (41' Satoła).

W ramach 5 kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych BKS uległ na swoim stadionie Sandecji 6-1. Słabo grający w obronie oraz bardzo nieskutecznie w ataku bochnianie napotkali na niezwykle skutecznie grających z kontry przeciwników. Do przerwy gospodarze przegrywali 3-0 choć okazji do zmienienia wyniku było co najmniej kilka. W drugiej połowie Sandecja mądrze podwyższała wynik spotkania, a ambitnie atakujący zespół BKS-u uzyskał tylko jednego gola po uderzeniu Nagrodzkiego. W następnej kolejce młodzi piłkarze BKS-u będą mieli okazję zrewanżować się za słabszy występ, kiedy to w sobotę 16 kwietnia o godzinie 10.00 na naszym stadionie gościć będą kolejnego rywala z Nowego Sącza Dunajec.