Powrót Kamila Francuza, remis z Hutnikiem

BKS Bochnia - Hutnik Kraków 2-2 (1-1)

3' Hutnik

10' Augustyn

60' Matlęga asysta Kazek

74' Hutnik

BKS: Seweryn - Biernat( 67'Majewski), Machaj, Nagrodzki, Kazek(60' Tokarz), Szot, Matras, Matlęga, Chlebek (41' Grzyb), Burkowicz (80'Francuz), Augutyn (64' Musiał)

W ostatniej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych grupy 2 BKS zremisował z Hutnikiem 2-2. W związku z tym, że wynik dzisiejszego meczu nie wpływał na żadną z drużyn, najważniejsza sytuacja meczu była w 80 minucie kiedy to na boisku pojawił się Kamil Francuz, który powrócił po kontuzji głowy odniesioną w Nowej Hucie. Pierwsza nie wykorzystana sytuacja BKS-u bardzo szybko zemściła się w 3 minucie, kiedy to z najbliższej odległości napastnik gości dał prowadzenie Hutnikowi. BKS wyrównał w 10 minucie, gdy najprzytomniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Augustyn. Do przerwy pomimo paru okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie zawodnicy obu drużyn solidarnie strzelili po jednej bramce. Najpierw wrzutkę Kazka strzałem głową zamknął Matlęga, a 5 minut później goście wyrównali w sytuacji sam na sam i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem. Przed naszymi zawodnikami bardzo trudny kolejny etap rozgrywek, w których będą walczyć o miejsca 1-6.