Remis z Garbarnią

BKS Bochnia - Garbarnia Kraków 0-0 (0-0)

BKS: Biernat - Chlebek, Szot, Palej, Czerwiński, Kazek, Burkowicz, Matras, Juszczak, Tabor, Francuz

W 9 kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów BKS Bochnia zremisował bezbramkowo z Garbarnią Kraków. Pomimo braku bramek kibice nie mogli narzekać na nudę. Obydwie drużyny stworzyły ciekawe widowisko, była walka i wiele składnych akcji. Zabrakło tylko bramek, a tych gospodarze mogli strzelić co najmniej kilka, jednak skutecznie bronił bramkarz, lub strzelcy nie popisali się swoimi uderzeniami. Goście mogli wykorzystać to i wygrać spotkanie, lecz w dogodnej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik gości przestrzelił. Następne spotkania nasza drużyna rozegra u siebie z Biegoniczanką w czwartek 19 maja o godzinie 18.00. Nasza drużyna będzie miała okazję na poprawę swojej gry i rehabilitację w akcjach ofensywnych. Serdecznie zapraszamy.