Termalica Nieciecza - BKS Bochnia 3-3 (2-3)

25' Tabor

36' Augustyn

46' Termalica

BKS: Seweryn - Szot, Korta, Palej, Czerwiński, Burkowicz, Augustyn, Juszczak, Tabor, Matras, Francuz

W zaległym meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych BKS Bochnia zremisował na wyjeździe z Termalicą Nieciecza 3-3. Początek spotkania należał do gości, którzy po serii rzutów rożnych zdobyli prowadzenie za sprawą Juszczaka. Gospodarze szybko odpowiedzieli, a parę minut później wyszli na prowadzenie. Młodzi bochnianie nie załamali się takim obrotem spraw i w 25 minucie Tabor mając między sobą dwóch obrońców przepchał się między nimi i z 16 metrów uderzył w samo okienko bramki. Przed przerwą BKS odzyskał prowadzenie, kiedy to Augustyn z najbliższej odległości strzelił obok bramkarza. W drugiej połowie sytuacji z obu stron było już mniej. Jedną z nich w 46 minucie wykorzystali zawodnicy z Niecieczy i ustalili wynik spotkania.

BKS obecnie zajmuje 4 miejsce z 24 punktami.