Wygrana z Dunajcem

BKS Bochnia - Dunajec Nowy Sącz 5-0 (1-0)

31' Juszczak (karny)

53' Tabor asysta Francuz

61' Burkowicz asysta Chlebek

65' Chlebek asysta Kazek

68' Burkowicz

BKS: Biernat (64' Tacik) - Nagrodzki (23' Burkowicz), Palej, Szot, Czerwiński (62' Machaj),  Kazek, Juszczak, Matras, Tabor (60' Satoła), Francuz (60' Augustyn), Chlebek

Po dwóch porażkach z rzędu juniorzy młodsi BKS Bochnia odnieśli przekonywujące zwycięstwo z Dunajcem Nowy Sącz 5-0. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po strzale z rzutu karnego Juszczaka. W tej części gry były okazje do podniesienia rezultatu jednak 3 krotnie krążąca piłka po linii bramkowej nie wpadła do celu. W drugiej połowie BKS kontrolował spotkanie i podwyższał prowadzenie. Najpierw Tabor wykorzystał podanie Francuza, a następnie Chlebek i dwukrotnie Burkowicz ustalili wynik meczu. Po 6 spotkaniach nasza drużyna zajmuje 6 miejsce z 10 punktami.