Juniorzy BKS-u wygrywają turniej na Słowacji

Tradycyjnie w pierwszą sobotę wakacji bocheńscy piłkarze udali się na turniej do miasta partnerskiego Keźmaroku. W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. BKS w swoim pierwszy spotkaniu pokonał FK Poprad 1-0, a w następnym zremisował 1-1 z St. Lubovna. W finale zawodnicy BKS-u pokonali 2-0 Odeva Lipany i po raz kolejny zwyciężyli na Słowacji. Oprócz emocji związanymi z rywalizacją na boisku zawodnicy wspólnie dopingowali również Polską Reprezentację w ćwierć finałowym spotkaniu ze Szwajcarią. Na zakończenie turnieju wybrano Marcina Seweryna na najlepszego bramkarza, a Mirosława Taboro uznano najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. Ponadto władze klubu 1 MFK Keźmarok wręczyli okazjonalną paterę, w której docenili współpracę i zasługi obchodzącego w tym roku jubileusz 95 lecia Bocheńskiego Klubu Sportowego.

Wyniki i strzelcy turnieju:

BKS - FK Poprad 1-0 5' Tabor asysta Szot

BKS - MFK St. Lubovna 1-1 15' Lubovna, 24' Gumuła asysta Juszczak