Wygrana z Biegoniczanką

BKS - Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1(2-1)

4' Chlebek asysta Tabor

34' Biegoniczanka

37' Tabor asysta Chlebak

BKS - Biernat - Szot, Palej, Korta (58' Augutyn), Czerwiński, Kazek (79' Tokarz), Matras, Juszczak, Tabor (58' Burkowicz), Chlebek, Francuz (65' Satoła)

Kolejne dobre spotkanie rozegrali juniorzy młodsi Bocheńskiego Klubu Sportowego pokonując Biegoniczankę Nowy Sącz 2-1. Mecz dobrze zaczął się dla miejscowych, którzy w 4 minucie objęli prowadzenie, kiedy to Chlebek wykorzystał podanie Tabora i pokonał bramkarza w sytuacji 1 na 1. W dalszej części meczu BKS stwarzał okazje, jednak to goście doprowadzili do remisu. W 34 minucie po uderzeniu z 20 metrów piłka po długim rogu wpadła do bramki. Młodzi bochnianie szybko odpowiedzieli w 37 minucie, tym razem Chlebek podał do Tabora, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie BKS stworzył wiele ciekawych i składnych akcji jednak zabrakło skutecznego wykończenia i wynik nie uległ już zmianie.