Wygrana z SMS Kraków

BKS Bochnia - SMS Kraków 4-0 (1-0)

27' Tabor asysta Juszczak

50' Kazek (rzut wolny)

59' Kazek asysta Tabor

64' Chlebek asysta Kazek

BKS: Seweryn - Chlebek, Palej, Korta, Czerwiński, Burkowicz (41' Szot), Juszczak, Matras, Tabor ( 61' Satoła), Francuz, Kazek

W sobotni poranek drużyna juniorów młodszych BKS Bochnia pokonała na boisku w Chodenicach SMS Kraków 4-0. Pierwsza wyrównana połowa ze wskazaniem na stwarzających większe zamieszanie gości, jednak to młodzi bochnianie schodzili do szatni prowadząc 1-0. W 27 minucie podanie w pole karne SMS wykorzystał Tabor, który w piękny sposób obrócił się z obrońcą na plecach i ulokował piłkę w okienku bramki. W drugiej połowie do głosu doszedł BKS miał więcej z gry, efektem czego były kolejne bramki. Najpierw Kazek w 50 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego strzelił na 2-0, a 9minut później podwyższył wynik spotkania po dobrym podaniu Tabora. Ostateczny rezultat ustalił Chlebek ładnie uderzając z woleja w boczną siatkę. Był to ostatni występ naszej drużyny przed własną publicznością. Przed zawodnikami 4 wyjazdy, pierwszy 8 czerwca do Niecieczy. Obecnie BKS zajmuje 5 miejsce z 23 punktami i stosunkiem bramek 28-18.